Fresh Depil – recenze, diskuze, cenafresh depil

Zdá se, že na internetu se objevil další bombastický přípravek, který vás zázračně zbaví všech potíží, které jste za celá ta léta nedokázali vyřešit podobným, jiným skvělým přípravkem. Tentokrát se jedná o depilaci nohou. Proč je můj tón od začátku tak sarkastický? No, protože jsem psal už několik recenzí na podobné přípravky. Nejednalo se o podobnost produktovou, ale o podobnost ve struktuře webu, který tento skvělý produkt nabízí. O čem přesně mluvím? Za chvíli Vám to sdělím.

Ale ještě bych měl zmínit, abyste případně zbytečně neztráceli čas na této recenzi, že se vlastně nejedná o recenzi daného produktu. A to proto, že jsem zatím nenašel nikoho, kdo by si daný produkt opravdu koupil. Všichni jsou ve fázi zjišťování informací o jeho kvalitě. Pokud máte jakékoli zkušenosti, tak by bylo zajímavé, kdybyste se s nimi podělili v diskuzi dole pod tímto článkem. Je někdo, kdo to opravdu objednal a přišlo Vám to? Nějaké postřehy? Napište to prosím do komentářů.

Tento můj článek bude dále rozebírat “jen” obecné znaky, které weby tohoto typu sdílejí. Weby, které já (a 95% spousta diskutujících – zbylých 5% pozitivních reakcí jsou beztak zástupci dané firmy) pokládám za pofidérní mají tyto podobné vlastnosti:

 • Doména registrovaná na firmu v zahraničí, nejlépe s adresou PO Box
 • Doménu vlastní cizinec, zahraniční firma
 • Web používá specifický jednoduchý design, který nese pro mě rozpoznatelný styl
 • Web má spoustu jazykových mutací, které jsou někdy dokonce strojově přeložené
 • Obrázky na webu najdete po celém internetu, i ve spojení s jinými produkty, jiných značek
 • Infolinka 24 hod v kuse, bezplatné vrácení a podobné triky

Abych mu nekřivdil, tak ne všechny tyto znaky daný web pro Fresh Depil (www.freshdepilonline.com) splňuje. Nechci s určitostí tvrdit, že by Vám produkt vůbec nezaslali nebo nějakým způsobem nefungoval, ale například u jednoho webu s produkty na hubnutí byl diskutujícími potvrzen obrovský problém s jakoukoli reklamací. Produkty byly zasíláný z nějaké pobočky v Polsku a pokud jste chtěli mít uznanou reklamaci, tak bylo potřeba odeslat zboží zpět do Polska a to Vás stálo nemálo peněz, takže jste si vlastně reklamaci rozmysleli a neuskutečnili ji. Podle mě je dost pravděpodobné, že takto budou fungovat další a další weby, zvláště, pokud jejich konktaktní adresa je někde z tramtárie. Produkt vám třeba i příjde, ale případná reklamace se vám vlastně nevyplatí.

Trochu detailnějších postřehů k danému webu.

Nedůvěryhodný vlastník domény

Je to jednoduché. Chcete dělat solidní, férový byznys, za který se nestydíte postavit? Nabízíte poctivou, kvalitní službu? Tak proč byste si proboha maskovali všelijak vaši totožnost. Na internetu není problém dohledat, na koho je registrovaná ta která doména. V případě FreshDepilOnline.com se dohledáme toho, že tuto doménu si “někdo” zaregistroval 15.6.2016 a tento někdo sídlí na velice věrohodné adrese: PANAMA, P.O. BOX 0823-03411, PSČ 00000. Jakékoli další údaje o vlastníkovi jsou chráněny placeným krytím, aby se o nich nikdo nedozvěděl. Tomu říkám uklidňující informace jak hrom.

Spoustě lidem by stačilo už jenom toto, aby okamžitě web zavřeli a neztráceli čas. Toto prostě solidní firma neudělá. Na 90% nejde vůbec o českou firmu. Web jen na rychlo přeložili do české podoby, sehnali asi někoho, kdo bude v čechách vyřizovat objednávky a “rozjeli byznys”.

Na webu je odkaz “Kontakty”, na kterém se dozvíte další možné sídlo firmy:

FreshDepil LLC
111 South Calvert Street
Baltimore, Maryland, 21202
USA

A pokud byste si chtěli s nimi popovídat o jejich skvělém produktu, tak není nic snadnějšího než zavolat na telefonní číslo uvedené v hlavičce webu a to je +420234095693. Má někdu odvahu tam zavolat a podělit se v komentářích, jestli tam někdo opravdu na druhém konci je a hlavně, jestli vám to nesebralo polovinu kreditu? :)

Jednoduchý design webu

Kdo se vyzná v kódování webů dnešní doby, ve standardech, kterými se řídí každý designer, tak ihned vidí, že web je nadmíru odfláknutý. Když by Vám šlo o navození dobrého dojmu, tak byste si dali hodinu práce navíc a vypadalo by vše mnohem profesionálněji. Základní věc je použití naprosto obyčejného základního fontu, v souvislosti se špatným umístěním na stránce. Texty zasahují jeden do druhého. Nemá to řád, úhlednost, je to prostě splácané horkou jehlou. Tohle mě opravdu překvapuje, že si nedali tu práci navíc. Pokud se nepletu, tak prodejce investuje do placené reklamy, aby nám jeho skvělý depilační produkt prodal a nedá si práci, aby první dojem byl co nejlepší? To na tom má takové zisky, že může takhle neefektivně svou službu provozovat?

Celkově je web udělaný jako by jej někdo sestrojil v roce 2000.

Jazykové mutace webu

Na úvodní stráknu domény se snad ani nelze z Čech dostat. Vždy vás to přesměruje na českou verzi. Tipnul bych si, že takto jsou na doméně další jazykové mutace. Ono na tom nic není, ale pokud zažijete (jako já) spoustu webů, které prodávaly pofidérní produkty a měly naprosto stejné designy a strukturu, tak prostě víte s velkou pravděpodobností, která bije.

Závěr

Přesto přese všechno nechci říct, že prodejce vám daný depilační krém Fresh Depil nezašle. Věřím tomu, že ano. A věřím také tomu, že nebude nejhorší. Ale pointa je pro mě v tom, že proč tuto objednávku vlastně riskovat? Proč si nepořídit jakýkoli jiný produkt. Rozhodně bych nenaletěl na pozlátko, že tento produkt je něčím jedinečný.

Vůbec jsem se vlastně nezmínil o ceně, která je momentálně 865 Kč a to je teda cena akční, slevová, ta původní je 1135 Kč. Jsem zvědav, jaká cena tam bude za měsíc. A vůbec, jsem zvědav, jestli web bude za měsíc fungovat a co se na něm změní :)

Jak už jsem řekl výše, bude zajímavé, pokud se podělíte se svým názorem na tento produkt. Neobjeví se v komentářích opravdová recenze na Fresh Depil?

14 Responses to “Fresh Depil – recenze, diskuze, cena”

 1. Markéta says:

  Používám elektrický strojek na holení. Holím si tak nohy a podpaží, občas i třísla a je to docela rychle a bez bolesti, jsem tedy spokojená. Myslím si, že to bude velice podobné, možná to samé, jako krém OPILCA, který jsem v mládí používala. Vlastním taky elektrický depilárot, ale to trýznění mi za to nestojí.

 2. Irenka says:

  A co je jako na tomto krému jiného než na jiném depilačním krému? Něco, po čem mi doslova slezou chlupy, bych si na kůži nedala :)

 3. Jiřina Říhová says:

  mě to nedalo a tenhle “zázrak” jsem si objednala a vyzkoušela zatím jen na lýtkách, ale chloupky opravdu krásně slezly a stačilo je lehce setřít houbičkou a po mých milionech zkušeností s nejrůznějšími depilačními procedurami jsem zatím nejvíc spokojená. nehledě na to, že mám chronickou kopřivku,různé alergie a velmi citlivou kůži. Mile mi tenhle Fresh Depil krém překvapil. a navíc voní celkem příjemně.

 4. Lablava says:

  Ahojte, je mi to líto, ale obávám se jestli to není jen stránka s cílem získávat informace, na kterou jsme naletěli :( Firma z faktury na adrese v USA neexistuje. Na tel. čísle je jen hlasová schránka. Pokud se reálně zamyslím, tak pochybuju, že toto složení může mít takové účinky.. navíc ta jednodenní akce na posledních 8 balíčků trvá již několik dní. Nadchla jsem se a doufám, že se mýlím a příjde mi nakonec to, co jsem objednala a bude to fungovat :)

 5. eva says:

  Zdravím, právě mi došel balíček tohoto ,,zázraku”. Návod jak u vietnamců z tržnice. Hrůza,děs,velkej podvod !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NEKUPOVAT, NEOBJEDNÁVAT !!!! stojí to hodně na tak malou lahvičku a )účinek žádný ….kdybych si koupila obyčejnou depil.mastičku z drogerie,dám za to mín penez a účinek stejnej ….bohužel jsem naletěla a tak mi třeba ..přeji krásný den

 6. Petra K- says:

  ANO ZKUSILA JSEM ALE NEFUNGUJE VELKY PODVOD :-(

 7. Věra says:

  Objednala jsem .. po přečtení vašich recenzí nevím zda převzat balíček :o

 8. Iveta says:

  Objednala jsem si, natřela nohy vše podle návodu..a “po” jsem mela nohy jen místy maličko chlupaté. Chce to víckrát za sebou aby se dosáhlo očekávaných výsledku. Nemyslim si vsak, ze by tento přípravek měl byt nejaky podvod. Na mě zabírá. Doporučuji -pro trpělivé. Nikdy neni nic hned

 9. Iva says:

  Dobrý den, objednala jsem balicek prisel dnes. S chloupky mam celkem problém, pouzivam holici i depilacni strojek, a vzdy u toho stravim hodně času. A hlavně se vzdy objeví nezadouci pupinky. Po aplikaci kremu sice nejake chloupky zustaly,ale byla jsem mile prekvapena vzhledem pokozky a krátké doby které jsem stravila s odstranovanim. Jen ta cena, spotrebuji celkem dost.

 10. Míša says:

  Určitě nedoporučuji! Předražený produkt k ničemu. Nohy jsem si stejně nakonec musela doholit žiletkou. Lepší účinky mají obyčejné depilační krémy za pár korun.

 11. Klára says:

  Nanesla jsem si vrstvu jak píší.Nechala 8 minut a vzalo mi to čtvrtinu chloupků, tak jsem to udělala ještě jednou a pořád tak polovina je tam.Takže tak po 20 minutách, mam z obou rukou pryč něco málo a půlku gelu za 860 kč taky pryč .Co se týče třísel atd,tak to vůbec.Viditelně to neni na silnější.

 12. Jana says:

  Podvod!! Zkusila jsem a nefunguje!! Ani chloupek dole a to jsem to na kůži měla o několik minut víc než je doporučeno…. :-(

 13. Dagmi says:

  Zdravím,
  tento “zázrak” jsem si objednala, ale je to fakt na nic. Jednak to jde hodně ztuha z aplikátoru a jednak se mi chloupky neodstranily. Zřejmě jsem vyhodila 860Kč. Je to mazaný kšeft jak snadno vydělat peníze, vrátit to nelze, takže pokud můžu radit – nekupujte to, za ty prachy se běžte raději někam dobře napapat.

 14. zdenka says:

  Dobrý den já si produkt objednala a jsem velmi nespokojená. Samozřejmě že to nemá účinek jak popisovali a není možná reklamace (nebo aspoň si to myslím). Psala jsem jim hned po vyzkoušení produktu a nikdo se neozval. Teď už je to jedno, ale hlavně vážně nikdo si nic takového neobjednávejte je to PODVOD děkuji že jsem se s vámi mohla podělit o mé zkušenosti s produktem.

Leave a Reply