Rychlá půjčka domaKrátkodobé půjčky jsou stále častějším trendem jak lidé řeší svou finanční situaci. Jsou tak pomocníkem těch, kteří jsou ve finanční tísni a potřebují si tak rychle půjčit. Proto se ale také stále více lidí zadlužuje, protože snadnost získání půjčky až domů se velice usnadňuje. Pokud splníte pravidla, tak peníze většinou můžete používat na cokoli.

Do spotřebitelských úvěrů spadají také tyto rychlé půjčky. Často tak i do hodiny získáte peníze přímo v hotovosti až k vám domů. Dejte si ale pozor na zbytečně vysoké úroky u některých společností, které tyto půjčky mají v nabídce.

Rychlé půjčky jsou založeny a těží z co nejjednoduššího a nejrychlejšího sjednání a předání peněz. K objednání tak dochází z pravidla přes internetový formulář, přes telefon a nebo i jen pouhou smskou, na základě které se vám společnost ozve. Společnosti dobře vědí, že o tyto půjčky mají hlavně zájem lide, kteří dlouhodobě nedokáží spravovat své finance a v minulosti tak již několik dluhů vytvořili a často tyto dluhy záplatují dalšími půjčkami. Tito lidé mají často zápis v registru a většina bankovních firem jim odmítne jakoukoli půjčku vůbec dát. Firmy poskytující právě tyto rychlé půjčky ale mají pravidla a podmínky ve smlouvách nastavené tak, že i těmto rizikovým klientům rádi peníze půjčují. Dobře vědí co dělají, protože ono riziko je dobře vykoupeno vysokou mírou úroku. Často také dochází k podpisu směnky.

pujcka domaRychlé půjčky na doma tedy zpravidla nevyžadují nahlížení do registru a jen minimum osobních údajů. Ony ale také na oplátku toho o sobě moc na svých webech nesdělují a jejich stránky jsou velice prosté, účelové.

K vyřízení je tak nejčastěji požadován pouze občanský průkaz a druhý doklad totožnosti, doplněný zpravidla o nějaký výpis vašich příjmů. Tyto půjčky, jak již bylo výše zmíněno, nějčastěji nabízejí nějaké nebankovní společnosti, ale občas se najde i banka, která má rychlou půjčku ve své nabídce. Výše úroků je ale u těchto půjček opravdu poměrně vysoká a počítejte tak s RPSN zhruba mezi 9 – 16 %, no a pokud se vyšplhá i nad 100% tak to není v dnešní době taková uplná vyjímka, ale tam už to hraničí s lichvou a je zbytečné, abyste do takových půjček vstupovali.

Nabídka rychlých peněz od bank

Pokud vám nevadí dokládat výši příjmů, tak se můžete o rychlou bezúčelovou půjčku obrátit i na některou z bank, kde máte výhodu známé společnosti a často i nižšího úroku než u těch nebankovních.

Jaké banky mají rychlé půjčky v nabídce?

 • Komerční banka perfektní půjčka – individuální úroková sazba, splatnost až 72 měsíců a můžete si zažádat o 30 – 250 000 Kč, vyřízení do 24 hod
 • ČSOB půjčka na cokoli – možnost splácet až 7 let a zažádat o 600 000 Kč, 10,9% roční úroková míra při RPSN 12 – 16 %
 • Modrá pyramida Stavební spořitelna rychloúvěr – roční úrok od 6,19% a maximální výše, o kterou můžete zažádat je 300 000 Kč
 • Raiffeisenbank rychlá půjčka – volba s ručitelem je do výše 500 000 Kč a bez ručitele až do 300 000 Kč, vyřízení do 24 hod a splatnost v rozmezí 6 – 72 měsíců, roční sazba úroku je 7,3%
 • GE Money Bank Expres – nadměrně vysoká rychlost předání hotovosti, poté co dojde ke schválení vaší půjčky a to až do 5ti minut převodem na váš účet, nejvyšší částka o kterou můžete žádat je 600 000 korun a tuto můžete splácet až 96 měsíců při úrokové míře 5,7% a RPSN od 7,1%
 • Nebankovní společnosti nabízející půjčku doma

  Společnosti tyto půjčky nejčastěji pojmenovávají jako “rychlá půjčka bez registru” a nebo “rychlá půjčka do hodiny”. Těchto firem je spousta a dejte si proto čas s jejich výběrem, protože máte opravdu z čeho vybírat. Seznamte se důkladně s jejich podmínkami a dejte si pozor na zbytečné poplatky za pojištění, či případné další, které nejsou ve smlouvách často zřetelně uvedeny.

  Po telefonu je možné si zažádat až o 150 000 Kč třeba u společnosti Home Credit a pokud budete o ni žádat na poště, tak jde vyplnit žádost až o 40 000 Kč. RPSN u Home Credit se pohybuje mezi 13,3 – 18,3 procenty. Další společnosti, které nabízejí půjčky do hodiny (někdy až domů) jsou například Tommi Stachi, Česká půjčka CZ, Proficredit, Provident, Cetelem, Essox a nebo Cofidis.

  Novým trendem jak si lidé často půjčují peníze je formou takzvaných sms půjček. Jsou často bez nutnosti ručitele, bez nahlížení do registru a bez dokládání příjmů. Výhodou je rychlost vyřízení, ovšem nevýhoda a to velká je její splatnost, 30 dnů. Peníze tak přes ni můžete mít na účtě i do 30ti minut. Můžete tak vyzkoušet sms půjčku třeba od firmy OMEGA a mít ji tak doma již dnes.